10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

Wymiana i zwroty

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Royal Point Sp. z o.o., ul. Cmentarna 1a/4, 41-800 Zabrze, royalpoint@royalpoint.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem, pocztą elektroniczną lub poprzez nasz formularz online). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wysyłka odbywa się na koszt Kupującego (sklep refunduje koszty zwrotu 15 zł - dowiedz się więcej o warunkach).

 

Wymiana 

Klient ma możliwość wymiany zakupionego produktu do 14 dni od jego otrzymania. W tym celu udostępniamy Państwu wygodny formularz online. Prosimy o jego wypełnienie i wysłanie do nas. Kopia wysłanego formularza trafi również na Państwa adres e-mailowy. Mile widziane będzie również dołączenie do przesyłki wersji papierowej.

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

Paczkę prosimy skierować na adres:

Royal Point Sp. z o.o.

ul. Cmentarna 1a/4

41-800 Zabrze 

Prosimy o dopisanie na formularzu na jaki produkt ma nastąpić wymiana. Jeżeli produkt będzie dostępny w naszej ofercie, wymiana dokonana zostanie niezwłocznie.