10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×


WYPRZEDAŻ DO -80%    WIĘCEJ
   

Walizki twarde

Walizki twarde


WALIZKI NA KÓŁKACH  /  WALIZKI TWARDE


 

Walizki wykonane z twardego materiału cieszą się niezwykle dużą popularnością już od wielu sezonów. Stały się synonimem bezpieczeństwa i niezawodności. Faktem jest, że markowe walizki przeszły dziesiątki testów, które przygotowały je na najbardziej wymagające sytuacje. Wśród najczęściej stosowanych materiałów należy wyróżnić ABS, poliwęglan oraz polipropylen.

 

NAJPOPULARNIEJSZE WALIZKI TWARDE

 Walizka duża ABS Solier złota Duża walizka twarda na 4 kółkach ABS duża walizka na kółkach


Największą popularnością cieszą się walizki wykonane z ABS-u. Są tanie i wyglądają nowocześnie. Producenci markowego bagażu często wykorzystują ten materiał, co zapewnia relatywnie niską cenę w stosunku do jakości. W testach walizek twardych materiał ten wypada słabiej od poliwęglanu czy polipropylenu. Twarde walizki ABS sprawdzą się lepiej w czasie transportu samochodem czy pociągiem.

 

Walizki ABS więcej

 

NAJLŻEJSZE WALIZKI TWARDE

Delsey Turenne 75 cm walizka duża poliwęglan Wittchen PC Ultra Light walizka duża Titan X2 Shark duża walizka policarbonNajmniejszą wagę w walizkach twardych udało się osiągnąć marce Delsey, której bagaż duży waży zaledwie 3,3 kg. Walizki wykonane z poliwęglanu wypadły także najlepiej w testach wytrzymałości. Walizki PC cieszą się są niezawodnością w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Walizki poliwęglan więcej


WALIZKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 Titan Paradoxx walizka duża Puccini Denver walizka duża z polipropylenu Travelite Uptown walizka duża twarda


Nadchodzi nowa era bagażu twardego. Walizki z polipropylenu zaczynają konkurować z niezawodnymi PC. Mogą być równie lekkie jak walizki poliwęglanowe, co udowadnia marka Puccini oraz posiadać przykuwający wzrok design, czego jesteśmy świadkami w nowej kolekcji Titan. W testach odpornościowych wypadają czasami lepiej od walizek z poliwęglanu.


Walizki polipropylen więcej