10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

Walizki 2018 ranking

TOP 10 WALIZKI


Najnowsze zestawienie rankingu walizek tym razem obejmuje najpopularniejsze i najlepiej ocenione walizki w roku 2018 według opinii naszych klientów. Wszystkie prezentowane w zestawieniu walizki to modele, które posiadają dobre parametry. Są lekkie, odporne na uszkodzenia oraz charakteryzują się niską ceną. W rankingu znajdziemy zarówno walizki twarde jak i miękkie. Zestawienie obejmuje także różne wielkości. Sprawdź, jaka walizka wygrała w zestawieniu oraz którzy producenci cieszyli się największym uznaniem. Poznaj Top 10 walizek na kółkach.10.TRAVELITE Crosslite walizka pilotkaTRAVELITE
Crosslite walizka pilotka

Ranking walizek otwiera mała walizka kabinowa marki Travelite. Kolekcja ta pojawiła się w roku 2017 i od razu zyskała pozytywne opinie. Mały bagaż kabinowy sprawdzi się w czasie krótkiego wyjazdu służbowego. Posiada dedykowaną kieszeń na laptopa.


Sprawdź w sklepie9.


DIELLE Walizka duża twarda ABSDIELLE
Walizka duża twarda ABS


Na pozycji dziewiątej znalazła się walizka ABS włoskiej firmy Dielle. Model ten zawdziecza swoją popularność designowi. Opływowe kształy oraz łączenie twardego materiału z eko skórą wciąż zyskuje dużą grupę odbiorców.


Sprawdź w sklepie


8.TITAN Spotlight Flash duża walizka poliwęglanTITAN
Spotlight Flash duża walizka poliwęglan


Nowość 2018 od firmy Titan. Spotlight Flash to ekskluzywna propozycja dla najbardziej wymagającego klienta. Poliwęglan gwarantuje bezpieczeństwo nawet w czasie ekstremalnych podróży. Wbudowany zamek TSA pozwala na podróż po całym świecie. Duża walizka ma ponad 100 litrów pojemności co sprawia, że pomieścimy w niej bagaż nawet na kilkunastodniowy wyjazd. Kolekcja występuje w trzech kolorach: różowym, miętowym oraz w antracycie.


Sprawdź w sklepie7.


WITTCHEN Walizka mała kabinowaWITTCHEN
Walizka mała kabinowaJedna z najpopularniejszych małych walizek w roku 2018. Wymiary walizki pozwalają używać bagażu jako podręcznego w większości linii lotniczych, nawet tych o najbardziej restrykcyjnych przepisach. Walizka jest bardzo poręczna, posiada dwa kółka i skorupę wykonaną z ABS. Uwagę przykuwa bardzo ciekawy design.


Sprawdź w sklepie6.TRAVELITE Crosslite walizka mała 2 kołowaTRAVELITE
Crosslite walizka mała 2-kołowaKolejna kabinówka w zestawieniu. Mała walizka z serii Crosslite posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu spełnia wymogi bagażu kabinowego w przypadku wielu linii lotniczych. Dodatkowo model ten posiada możliwość poszerzenia. Bardzo nowoczesny design oraz mała waga to kolejne atuty tej walizki.


Sprawdź w sklepie
5.PUCCINI PC005 Voyager walizka twarda średnia
PUCCINI
Voyager walizka twarda średniaTop 5 rankingu otwiera marka Puccini z kolekcją Voyager. To seria walizek z poliwęglanu. Prosty, ponadczasowy design, szeroka gama kolorystyczna oraz mała waga i duża pojemność sprawiły, że jest to jedna z najpopularniejszych średnich walizek w zestawieniu. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena. Na wyprzedaży model ten można zakupić w cenie ok. 300 zł.


Sprawdź w sklepie4.

TRAVELITE Vector 72048 średnia walizka poszerzana


TRAVELITE
Vector średnia walizka poszerzana


Dobrze znana seria Vector w 2018 roku pojawiła się w nowej kolorystyce - modnym fiolecie i klasycznej czerni z akcentami czerwonymi. Walizka wykonana została z wysokiej jakości ABS. Model średni posiada możliwość poszerzenie, dzięki czemu możemy uzyskać pojemność nawet 90-litrów.


Sprawdź w sklepie3.

PUCCINI PC020A Stockholm walizka dużaPUCCINI
PC 020A Stockholm walizka duża


Top 3 otwiera zeszłoroczny zwycięzca rankingu, marka Puccini z kolekcją Stockholm. Model ten nadal cieszy się dużą popularnością ze względu na dobry stosunek ceny do jakości oraz wyróżniający się design. Najpopularniejsze kolory to złoty oraz beż.


Sprawdź w sklepie


2.

WITTCHEN PC Ultra Light walizka dużaWITTCHEN
PC Ultra Light walizka duża


PC Ultra to kolekcja, która już od wielu sezonów jest w ofercie firmy Wittchen. W związku z rosnącą popularnością walizek z poliwęglanu model ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Lekka i bardzo dobrze wykonana walizka dostępna jest w cenie 350 zł. To doskonały stosunek ceny do jakości.


Sprawdź w sklepie


1.

WITTCHEN Groove Line II średnia walizka ABSWITTCHEN
Groove Line II duża walizka ABS


Zwycięzcą rankingu zostaje walizka ABS marki Wittchen. To model, który pojawił się w roku 2018 i jest kontynuacją serii Groove Line. Ten bagaż wyróżnia się ciekawym designem, a także posiada dobry stosunek ceny do jakości. Producentowi udało się również uzyskać niedużą wagę. Szeroka oferta wakacyjnych kolorów dodatkowo usatysfakcjonuje podróżnych.Sprawdź w sklepieWALIZKI


Podsumujmy zatem ranking walizek 2018. Z powyższego zestawienia wynika, że walizki twarde cieszą się nadal większą popularnością od bagażu miękkiego. Najlepiej oceniony materiał to ABS i poliwęglan, który odznacza się najwyższą trwałością. Walizka duża ABS marki Wittchen była najbardziej pożądanym produktem z grupy bagażu. Firma Wittchen jest nadal najpopularnieszym producentem walizek. W zestawieniu TOP 10 znalazły się trzy modele tej firmy. Wśród marek bagażu dużą popularnością cieszą się również Puccini oraz Travelite. W opinii klientów najważniejszymi kryteriami przy wyborze walizki są takie parametry jak waga i materiał. Nadal cena odgrywa zasadniczą rolę. Chętnie wybierane są walizki w odważnych kolorach.

A jak będzie wyglądała sytuacja w roku 2019? Zachęcamy do ciągłego śledzenia naszego rankingu.
Sprawdź wszystkie walizki w ROYALPOINT.