10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

TRENDY WIOSNA/LATO 18


WIOSNA LATO 18 ROYAL POINT
Sezon Wiosna/Lato 2018 już rozpoczęty! Najnowsze kolekcje zaprezentowały największe marki modowe oraz wschodzący projektanci. Wystawy sklepowe zaczęły tętnić kolorami, a nowe i oryginalne fasony torebek, butów i akcesoriów znów rozbudzają pożądanie kobiet na całym świecie. 

Jakie trendy będą dominować w sezonie Wiosna/Lato 18?

Poniżej przejżymy najpopoularniejsze style, które powtarzają się w kolekcjach projektantów oraz sprawdzamy jakie kolory są trendy w modzie w roku 2018.
Ultra Violet kolor sezonu według Pantone


Amerykański instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku jest Ultra Violet. Ale co tak naprawdę kryję się za fioletowym kolorem i dlaczego to on zdominował rok 2018? Instytut opisuje go jako prowokujący i twórczy. Kolor ten ma komunikować oryginalność, pomysłowość i wizjonerskie myślenie, które wskazuje drogę ku przyszłości. Ultra Violet ma również nawiązywać do bezkresu kosmu oraz pobudzać do odkrywania świata.Parasol damskiKosmetyczka damska

Powrót do natury


Wszystko wskazuje na to, że zesłoroczna moda na zieleń również w tym roku będzie się cieszyć dużą popularnością. Generalnie styl inspirowany naturą obserwujemy od kilku sezonów. Modne są torebeki i akcesoria w kwiaty, palmy i inne printy, a kolory ziemi są nadal jednymi z najchętniej wybieranych. Warto taką stylizację z zielonym akcentem podkreślić dodatkami w kolorze żółtym lub pomarańczowym. To z pewnością zrobi wrażenie na wielbicielach trendów.

Szpilki żółteTorebka zielonaPompon do torebki


Geometryczne wzory


Geometryczne wzory to kolejny Must Have sezonu Wiosna/Lato 18. Takie projekty od dawna obecne są w ceramice, z kolei w modzie, w latach 60-tych przeżywły swój największy rozkwit. Teraz ponownie wkraczają na wybiegi pokazów mody. Geometryczne figury i paski dodadzą luzu naszym stylizacją. Możemy je również połączyć w eleganckimi butami czy klasyczną torebką.EDYTOR STYLÓW WIĘCEJ