EXTRA 10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

Ranking portfeli męskich 2017

TOP10 PORTFELE MĘSKIE
Ranking portfeli męskich, jaki prezentujemy poniżej, to swoisty przewodnik po preferencjach mężczyzn w zakresie wyboru portfela. Poniższe zestawienie prezentuje listę modeli najchętniej wybieranych przez Panów lub dla Panów, jako prezenty. Oferta męskich portfeli nie jest tak bogata we wzory czy kolorystykę jak ma to miejsce w przypadku damskich modeli, jednak i tutaj kreuje się lista portfeli najbardziej lubianych i najchętniej kupowanych. W naszym rankingu skupimy się na ich największych atutach, tak by mógł on pomóc osobom niezdecydowanym co do wyboru najlepszego dla siebie modelu.
10.WITTCHEN Italy portfel skórzanyWITTCHEN
Italy 21-1-033 portfel skórzanyRanking otwiera propozycja dobrze znanej marki Wittchen. To prawdziwa gratka dla miłośników dużych portfeli. Duże miejsce na bilon, zamykane na zamek na całej swojej długości, ułatwia życie osobom niecierpliwie szperającym pośród monet w niewielkich kieszonkach małych portfeli. Portfel wyróżnia też duża liczba przegródek na karty, co satysfakcjonuje posiadaczy sporej ilości tych plastikowych przybytków.


Sprawdź w sklepie9.


WITTCHEN Mandala portfel męski 04-1-139WITTCHEN
Mandala portfel męskiKolejna popularna pozycja to ponownie duży portfel skórzany marki Wittchen. Model chętnie wybierany przez osoby, które standardową klasykę lubią nieco urozmaicić. Na skórze wytłoczony jest tutaj duży wzór symbolizujący harmonię i doskonałość. M.in. ta symbolika sprawia, iż model doskonale sprawdza się jako prezent. Kwestia wizualna to nie jedyna mocna strona tego portfela. Klienci dostrzegają w nim także bardzo rozbudowane wnętrze i solidne szycia.


Sprawdź w sklepie


8.BODENSCHATZ Kings Nappa czarny portfel skórzanyBODENSCHATZ
Kings Nappa czarny portfel skórzanyW rankingu znalazła się także propozycja niemieckiej marki Bodenschatz. Podstawowym atutem tego portfela jest materiał, z jakiego został wykonany – miękka, cielęca skóra o gładkiej fakturze. Taki rodzaj miękkiej skóry jest bardzo rzadko używany przy produkcji portfeli, dlatego ten model jest tak bardzo lubiany przez sympatyków tego rodzaju materiału. Wybierają go mężczyźni oczekujący od portfela prostego wnętrza, bez dużej ilości przegródek, czy kieszonek, za to o bardzo niewielkiej wadze.


Sprawdź w sklepie7.


VALENTINI 154-267 Black&Red Diamond portfel skórzanyVALENTINI
154-267 Black&Red Diamond portfel skórzany


Pozostając w temacie miękkiej skóry cielęcej – wysoko oceniony przez mężczyzn został również model Valentini z kolekcji Black&Red. Poza miękką skórą jego dużym atutem jest design. Pozornie klasyczny, czarny model kryje w sobie czerwone wykończenia. Drobna innowacja, ale całkowicie zmieniająca wizerunek portfela. Portfel zadowoli każdego, kto oczekuje od swojej garderoby pewnego urozmaicenia i wyjścia poza schemat. 


Sprawdź w sklepie6.VIP COLLECTION Poziomy portfel skórzanyVIP COLLECTION
Poziomy portfel skórzanyW TOP10 najlepszych portfeli znalazł się również model marki Vip Collection. Mężczyźni cenią go za rozbudowane wnętrze przy zachowaniu relatywnie małych rozmiarów. Zmotoryzowanych z pewnością przekonuje fakt, iż w portfelu pomieści się również dowód rejestracyjny. Marka Vip Collection przy produkcji swoich portfeli używa najlepszych skór bydlęcych, co w efekcie daje Klientom wieloletnią satysfakcję z zakupionego modelu. 


Sprawdź w sklepie
5.VALENTINI 154-115 Black&Red Diamond portfel męskiVALENTINI
154-115 Black&Red Diamond portfel męski


W ocenie naszych Klientów najlepszy model marki Valentini. Przedstawiciel kolekcji Black&Red, czyli stylu klasycznego z nutą ekstrawagancji. Czy sprawdzi się jako prezent? Raczej nie ma ku temu wątpliwości – bezpieczna, czarna kolorystyka, eleganckie pudełko producenta oraz wysoka funkcjonalność (w portfelu znajdziemy zarówno standardowe przegrody jak i te z siatki). Ceniona przez wielu mężczyzn miękka skóra dodaje temu portfelowi indywidualnego charakteru.   


Sprawdź w sklepie4.

PUCCINI Murano klasyczny portfel męski


PUCCINI 
Murano klasyczny portfel męski


Prawdziwy cenowy lider naszego rankingu. Model Puccini Murano, propozycja dla każdego, kto oszczędnie podchodzi do tematu zakupu portfela. Mimo niskiej ceny portfel Puccini to dobrej jakości skóra i bardzo rozbudowane wnętrze. Klienci zwracają również uwagę na kieszonkę na bilon zamykaną na suwak. Gdy monety pęcznieją nam w portfelu, suwak sprawdzi się zdecydowanie bardziej od standardowego zatrzasku, używanego często w skórzanych portfelach.   


Sprawdź w sklepie3.

PUCCINI Murano portfel skórzany czarny


PUCCINI
Murano portfel skórzany czarnyJeszcze chętniej wybierany przez mężczyzn model portfela Puccini Murano. Pozioma orientacja portfela jednak zwycięża. Atuty? Niezmiennie cena, zakup produktów z kolekcji Murano to relatywnie niewielki wydatek i świetna relacja ceny do jakości. Kolejną mocną stroną tego modelu w ocenie naszych Klientów jest sposób zamykania portfela. Wszyty jest tutaj pasek z zatrzaskiem. Jego rolę doceniają wszyscy Ci, których portfele wypełnione są do granic możliwości. Zapięcie na pasek pozwala kontrolować grubość portfela tak, by noszenie go w kieszeni spodni nie wiązało się z dyskomfortem.   


Sprawdź w sklepie


2.

WITTCHEN Arizona portfel skórzany 10-1-139


WITTCHEN
Arizona portfel skórzany 10-1-139


Przez dużą część naszej męskiej klienteli model uznany za najlepszy portfel dostępny na rynku. Wittchen stanął na wysokości zadania i zaproponował portfel rozbudowany, funkcjonalny i z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Jeżeli poszukujemy na prezent dużego i klasycznego portfela, kupując ten model, praktycznie eliminujemy ryzyko, że osobie obdarowanej coś się nie spodoba. Mijają kolejne lata, moda i trendy szybko się zmieniają, jednak popularność tego portfela pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie. 


Sprawdź w sklepie


1.

WITTCHEN Italy portfel skórzany 21-1-040-1


WITTCHEN
Italy portfel skórzany 21-1-040


Miejsce pierwsze w naszym rankingu również należy do marki Wittchen. W ocenie naszych Klientów najlepszym portfelem męskim roku 2017 okazał się średniej wielkości, klasyczny model poziomy. To taki złoty środek pomiędzy portfelami małymi, a tymi najbardziej rozbudowanymi. Klasyczny fason, dyskretnie wytłoczone logo marki oraz niecałe dziesięć przegródek i kieszonek okazały się atutami, z którymi żaden inny model portfela nie dał sobie rady. Relatywnie niska cena z pewnością pomogła wynieść ten model na piedestał. 


Sprawdź w sklepie


Wybór portfela męskiego może być trudniejszy niż damskiego. Oferta nie jest zróżnicowana kolorystycznie, dominują fasony klasyczne. Różnice pomiędzy portfelami są niewielkie, co jednak nie oznacza, że ich nie ma. Mamy nadzieję, że powyższy ranking wraz z prezentacją największych atutów poszczególnych portfeli przyda się każdemu, kto pomyśli o sprawieniu sobie nowego modelu lub kto z portfela będzie chciał uczynić atrakcyjny i pożądany prezent.  

 

 

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty portfeli skórzanych, a osobom niezdecydowanym polecamy kierowanie się naszymi powyższymi wskazówkami.