10% NA START

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×


WYPRZEDAŻ DO -80%    WIĘCEJ
   

Bagaż

W A L I Z K I 

WALIZKI

Walizki z kolekcji Royal Point to przekrój najpopularniejszych i najbardziej renomowanych producentów bagażu turystycznego. Nasze markowe walizki charakteryzują się niezawodnością, innowacją oraz orygialnym designem. Prezentowany bagaż to walizki twarde, które wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów jak ABS, poliwęglan czy polipropylen oraz walizki miękkie wykonane z poliestu oraz nylonu. Bez względu na to czy planujesz krótki wyjazd za miasto czy urlop z rodziną, wybór eleganckiej walizki będzie prawdziwą przyjemnością. Nasz sklep oferuje walizki na 2 oraz 4 kółkach, a także w wielu rozmiarach. Walizki kabinowe do samolotu, walizki średnie oraz duże XXL pozwolą na spakowanie bagażu nawet na kilkunatodniowy wyjazd. Szeroki wachlarz wzorów i kolorów pozwoli łatwo i przyjemnie wybrać odpowiednią walizkę do Twoich potrzeb. 


WALIZKI NA KÓŁKACH WALIZKI ABS WALIZKI Z POLIWĘGLANU WALIZKI Z POLIPROPYLENU RODZAJE WALIZEK WYBÓR WALIZKI WALIZKI TORBY 


 
T O R B Y   P O D R Ó Ż N E
TORBY PODRÓŻNE
 
Nasza kolekcja bagażu to także eleganckie i wytrzymałe torby podróżne. Mogą one stanowić doskonałą alternatywę dla walizki gdy potrzebujemy większej swobody i elastyczności. W sklepie Royal Point prezentujemy małe torby podręczne, które możemy swobodnie zabrać na pokład samolotu oraz średnie i duże torby podróżne na kółkach z pojemnością przekraczającą nawet 100-litrów. W tym dziale przedstawiamy również ekskluzywne torby na laptopa oraz stylowe i funkcjonalne torby ubraniowe. Selektywna oferta renomowanych marek gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność przez długie lata.
 


TORBY PODRÓŻNE TORBY UBRANIOWE TORBY PODRĘCZNE TORBY NA LAPTOPA

 
P L E C A K I
PLECAKI
 
Plecaki w naszej ofercie odznaczają się najwyższą jakością wykonania. W Royal Point swoje kolekcje prezentuje najbardziej renomowane marki światowe. Selektywna oferta to przekrój najpopularniejszych modeli. W naszym sklepie oferujemy plecaki miejskie, turystyczne, plecaki na kółkach oraz nosidła turystyczne. Innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa gwarantuję, że zakupiony plecak będzie odznaczał się niezawodnością i trwałością przez długie lata.
 


PLECAKI MIEJSKIE PLECAKI TURYSTYCZNE PLECAKI NA KÓŁKACH NOSIDEŁKA TURYSTYCZNE PLECAKI

 
Z O B A C Z  R Ó W N I E Ż


RANKING WALIZEK RANKING TOREB PODRÓŻNYCH RANKING PLECAKÓW