ZDOBĄDŹ 10% RABATU

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

Ranking walizek 2017

TOP 10 WALIZKI
Drugie zestawienie rankingu walizek tym razem obejmuje najpopularniejsze i najlepiej ocenione walizki w roku 2017 według opinii naszych klientów. Wszystkie prezentowane w zestawieniu walizki to modele, które posiadają dobre parametry. Są lekkie, odporne na uszkodzenia oraz charakteryzują się niską ceną. W rankingu znajdziemy zarówno walizki twarde jak i miękkie. Zestawienie obejmuje także różne wielkości. Sprawdź, jaka walizka wygrała w zestawieniu oraz którzy producenci cieszyli się największym uznaniem. Poznaj Top 10 walizek na kółkach.10.WITTCHEN Speedster walizka dużaWITTCHEN
Speedster walizka duża

Ranking walizek otwiera duża walizka na 4 kółkach z polipropylenu marki Wittchen. Seria Speedster pojawiła się w roku 2017 i od razu zyskała pozytywne opinie. Szeroka gama kolorystyczna,  duża pojemność i mała waga to najważniejsze cechy tego bagażu.


Sprawdź w sklepie9.


TRAVELITE Crosslite walizka mała 2 kołowaTRAVELITE
Crosslite walizka mała 2 kołowa


Kolejna Pozycja - dziewiąta - to nowość roku 2017 od firmy Travelite. Mała walizka z serii Crosslite posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu spełnia wymogi bagażu kabinowego w przypadku wielu linii lotniczych. Dodatkowo model ten posiada możliwość poszerzenia. Bardzo nowoczesny design oraz mała waga to kolejne atuty tej walizki.


Sprawdź w sklepie


8.TITAN X2 Shark średnia walizka policarbonTITAN
X2 Shark średnia walizka policarbon


Tym razem propozycja z serii premium. Walizka Titan X2 to ekskluzywna propozycja dla najbardziej wymagającego klienta. Policarbon gwarantuje bezpieczeństwo nawet w czasie ekstremalnych podróży. Wbudowany zamek TSA pozwala na podróż po całym świecie. Średnia wersja X2 ma aż 90 litrów pojemności co sprawia, że pomieścimy w niej bagaż nawet na kilkunastodniowy wyjazd.


Sprawdź w sklepie7.


WITTCHEN S-Line walizka dużaWITTCHEN
S-Line walizka dużaZwycięzca rankingu 2016. Duża walizka Wittchen S-Line w tym roku znalazła się na pozycji siódmej. 4 kółka, ABS i niska cena to ciągle atuty tego bagażu. Z pewnością do minusów należy brak nowych wersji kolorystycznych oraz fakt, że walizka nie posiada wbudowanego zamka TSA. Waga 4,5 kg również nie należy do najniższych na rynku.


Sprawdź w sklepie6.WITTCHEN J-Line walizka dużaWITTCHEN
J-Line walizka dużaKolejna walizka marki Wittchen. Seria J-Line wypiera powoli popularną serię S-Line. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawy design, co w opinii klientów jest jedną z największych zalet tego bagażu. Duża walizka ABS waży 4,2 kg i to również wynik lepszy niż w przypadku poprzeniego modelu. Model ten wyposażony został w 4 podwójne kółka co zwiększa jego bezpieczeństwo.


Sprawdź w sklepie
5.TRAVELITE Vector walizka duża
TRAVELITE
Vector walizka dużaTop 5 rankingu otwiera marka Travelite z bestsellerem Vector. Niemiecki producent walizek ma bardzo dobrą opinię ze względu na niezawodność swoich produktów. Travelite jak co roku prezentuje swoją kolekcję walizek w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Seria Vector wykonana została z ABS-u, posiada 4 podwóje kółka oraz pojemność przekraczającą 100 litrów.


Sprawdź w sklepie4.

PUCCINI ABS01 walizka duża


PUCCINI
ABS01 walizka duża


Drugi rok bardzo wysoko w rankingu znalazł się sztandarowy model ABS01 Puccini. Duża pojemność, bo aż 110 litrów, stawia walizkę wśród jednych z największych dostępnych na rynku. Model ten podoba się również ze wględu na opływowy kształt skorupy. Puccini jak co roku oferuje atrakcyjne ceny i rabaty na bagaż co wpływa na niesłabnącą popularność tych walizek.


Sprawdź w sklepie3.

WITTCHEN Neseser na kółkachWITTCHEN
Neseser na kółkach


Kolejny rok z rzędu TOP 3 okupuje neseser na kółkach Wittchen. To ciąglę najpopularniejsza walizka biznesowa w roku 2017. Walizka może również służyć jako bagaż kabinowy. Model ten wyposażony został w specjalną kieszeń na laptopa oraz organizer. Bardzo atrakcyjna cena sprawia, że jest to jeden z najtańszych produktów w tym segmencie dostępny na polskim rynku.


Sprawdź w sklepie


2.

DIELLE Walizka duża twarda ABSDIELLE
Walizka duża twarda ABS


Prawdziwe zaskoczenie tego roku. Walizka ABS włoskiej marki Dielle po raz pierwszy w rankingu walizek i od razu na pozycji drugiej. Włoscy projektanci zadbali o doskonały design, co zdecydowanie wpłynęło na jej wielką popularność. Model ten wykonany został z twardego ABS-u i dodatkowo ozdobiony wykończeniami ze skóry ekologicznej. Szeroka gama kolorystyczna daje swobodę wyboru. Najchętniej kupowane kolory to brąz oraz beż.


Sprawdź w sklepie


1.

PUCCINI PC020A Stockholm walizka dużaPUCCINI
PC020A Stockholm walizka duża


Zwycięzca tegorocznego rankingu walizek - marka Puccini. Kolekcja Stockholm to nowość w roku 2017. Jak sama firma zapowiadała, była to jedna z najbardziej oczekiwanych kolekcji. Jak widać połączenie twardego materiału z eko skórą to doskonały wybór. Walizka Puccini Stockholm to także wysokiej jakości materiały jak poliwęglan. Zamek TSA i 4 podwójne kółka zapewniają pełne bezpieczeństwo w czasie podróży w najbardziej odległe regiony. Gwarancja na tą serię została wydłużona do 5 lat. Zdecydowany lider rankingu.Sprawdź w sklepiePodsumujmy zatem ranking walizek 2017. Z powyższego zestawienia wynika, że walizki twarde cieszą się nadal większą popularnością od bagażu miękkiego. Najlepiej oceniony materiał to policarbon (poliwęglan), który odznacza się najwyższą trwałością. Walizka duża PC Stockholm marki Puccini była najbardziej pożądanym produktem z grupy bagażu. Firma Wittchen jest nadal najpopularnieszym producentem walizek. W zestawieniu TOP 10 znalazły się aż cztery modele tej firmy. Łączenie twardego materiału z eko skórą to najważniejszy trend widoczny w tym roku. Widoczny jest również trend w kierunku designu, klienci są w stanie zaoferować wyższą kwotę, jeżeli walizka wyróżnia się na tle otoczenia. 

A jak będzie wyglądała sytuacja w roku 2018? Zachęcamy do ciągłego śledzenia naszego rankingu.
Sprawdź wszystkie walizki w ROYALPOINT.