ZDOBĄDŹ 10% RABATU

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

×

Ranking marek
                                                                   
TOP 30


 
Sprawdź, które firmy z działu galanteria skórzana, torebki, buty, walizki oraz biżuteria i zegarki cieszyły się największą popularnością.
Poznaj najpoppularniejsze i najlepiej sprzedające się marki akcesoriów i firm odzieżowych w sklepie Royal Point.


MIEJSCE 1
WITTCHEN5 GWIAZDEK
35 punktów

Firma Wittchen to producent ekskluzywnej galanterii skórzanej. Marka została założona w 1991 roku przez Jędrzeja Wittchena.

SKLEP


MIEJSCE 2
PUCCINI5 GWIAZDEK
 
31 punktów

Puccini to polska firma, która w swojej ofercie posiada szeroką ofertę walizek, torebek i galanterii. Marka powstała w 1996 roku.

SKLEP


MIEJSCE 3
DEUTER5 GWIAZDEK
 
29 punktów

Deuter to firma niemiecka, która specjalizuje się w produkcji plecaków i nosideł turystycznych. Marka powstała w 1898 roku.

SKLEP


MIEJSCE 4
MARC O'POLO5 GWIAZDEK
 
27 punktów

Firma Marc O'Polo powstała w 1967 roku w Szwecji. W 1997 roku dystrybutor niemiecki Werner Böck rozszerzył swoje udziały i marka przeniosła swoją siedzibę do Niemiec. 

SKLEP


MIEJSCE 5
SŁOŃ TORBALSKI5 GWIAZDEK
 
26 punktów

Marka Słoń Torbalski narodziła się w 1997 roku w Krakowie. Ta polska manufaktura od samego początku specjalizuje się w produkcji oryginalnych torebek damskich.

SKLEP

MIEJSCE 6
DIELLE5 GWIAZDEK
 
25 punktów

Dielle jest włoską marką specjalizującą się w produkcji bagażu i galanterii skórzanej. Produkty tej firmy adresowane są do klasy średniej.


SKLEP

MIEJSCE 7
ARMANI JEANS5 GWIAZDEK
 
24 punkty

Armani Jeans to linia akcesoriów należąca do włoskiego domu mody Giorgio Armani. Marka powstała w 1981 roku z myślą o młodszej grupie odbiorców.


SKLEP

MIEJSCE 8
TRAVELITE5 GWIAZDEK
 
23 punkty

Travelite jest niemiecką firmą, która od 1949 roku rozwija dystrybucję walizek i bagażu. Marka specjalizuje się w segmencie średnim przy zachowaniu wysokich parametrów użykowych.


SKLEP


MIEJSCE 9
BUGATTI5 GWIAZDEK
 
22 punkty

Marka Bugatti powstała w 1978 roku w Niemczech. Od samego początku firma specjalizowała się w produkcji odzieży oraz obuwia w klasycznym wydaniu.


SKLEP


MIEJSCE 10
WOJEWODZIC5 GWIAZDEK
 
21 punktów

Firma Wojewodzic to polska manufaktura torebek założona w 1996 roku przez obecnego właściciela Włodzimierza Wojewodzica. Marka każdego sezonu oferuje klientom eleganckie wyroby ze skóry.


SKLEP


MIEJSCE 11
LOVE MOSCHINO4 GWIAZDKI
 
20 punktów

Love Moschino to marka należąca do włoskiego domu mody Moschino. Firma założona w 1983 roku słynie ze swoich luksusowych i oryginalnych kolekcji torebek i akcesoriów.


SKLEP


MIEJSCE 12
CAMEL ACTIVE4 GWIAZDKI
 
19 punktów

Camel Active jest jedną z najbardziej popularnych marek odzieżowych w Niemczech. Kolekcje tworzone są z myślą o ludziach aktywnych i często podróżujących.


SKLEP


MIEJSCE 13
TOUS4 GWIAZDKI
 
18 punktów

Tous to rodzinne, hiszpańskie przedsiębiorstwo, które od 1920 roku prowadzi sprzedaż biżuterii i zegarków. Dziś marka jest globalna i chętnie wybierana przez gwiazdy i celebrytów.


SKLEP


MIEJSCE 14
DOPPLER4 GWIAZDKI
 
17 punktów

Doppler to austriacka marka parasoli, której historia sięga 1946 roku. Obecnie jest to jeden z najbardziej renomowanych producentów parasoli w Europie.


SKLEP


MIEJSCE 15
SUPERGA4 GWIAZDKI
 
16 punktów

Tradycje Superga sięgają 1911 roku. Obecnie marka koncentruje się na projektowaniu modnych trampek, które we Włoszech są niezwykle popularne już od wielu lat. 


SKLEP


MIEJSCE 16
BEVERLY HILLS POLO CLUB4 GWIAZDKI
 
15 punktów

Założona w 1992 roku, marka Beverly Hills Polo Club propoponuje swoim klientom produkty premium. Firma w swoich kolekcjach przemyca amerykański i luźny styl życia adresowany głównie do młodych osób.


SKLEP


MIEJSCE 17
GOSHICO4 GWIAZDKI
 
14 punktów

Goshico tworzą dwie siostry projektantki, które w 2008 roku z powodzeniem weszły do świata mody. Torebki i akcesoria tej marki cieszą się uznaniem także poza granicami kraju.


SKLEP


MIEJSCE 18
TRUSSARDI JEANS4 GWIAZDKI
 
13 punktów

Trussard Jeans to marka modnych torebek, butów, odzieży i akcesoriów. Założona w roku 1986 wchodzi w skład włoskiej firmy Trussardi.


SKLEP

MIEJSCE 19
PANAMA JACK4 GWIAZDKI
 
12 punktów

Panama Jack to marka hiszpańska, która od 1989 roku koncentruje swoją produkcję na obuwiu. Firma szczyci się tym, że ich buty produkowane są w Hiszpanii z użyciem najlepszych materiałów. 


SKLEP

MIEJSCE 20
ROCCOBAROCCO4 GWIAZDKI
 
11 punktów

Korzenie Roccobarocco sięgają roku 1962. To marka, która w swojej ofercie obok bogatej kolekcji torebek i akcesoriów posiada również modne zegarki i biżuterę. 


SKLEP


MIEJSCE 21
HOGL3 GWIAZDKI
 
10 punktów

HÖGL jest austriacką firmą, której historia sięga 1935 roku. Obuwie tej marki z pewnością możemy zaliczyć do grupy premium.

SKLEP

MIEJSCE 22
METOZZI3 GWIAZDKI
 
9 punktów

Metozzi to polski producent wyrobów skórzanych z Noweg Sącza. Firma oferuje swoim klientom eleganckie i klasyczne torby wykonane z wysokiej jakości skóry.

SKLEP

MIEJSCE 23
TITAN3 GWIAZDKI
 
8 punktów

Titan to ekskluzywna marka niemiecka produkująca walizki. Początki firmy sięgają 1983 roku kiedy to pojawiły się pierwsze produkty z grupy bagażu. 

SKLEP

MIEJSCE 24
ADAX3 GWIAZDKI
 
7 punktów

Adax jest duńską firmą, założoną w 1982 roku w Kopenhadze. Kolekcje skandynawskiej firmy są minimalistyczne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

SKLEP
 
MIEJSCE 25
PATRIZIA PEPE3 GWIAZDKI
 
6 punktów

Marka Patrizia Pepe powstała w 1993 roku we Florencji. Włoska firma proponuje dwa razy do roku kolekcje skórzane w modnej kolorystyce. 

SKLEP
 
MIEJSCE 26
FESTINA3 GWIAZDKI
 
5 punktów

Zegarki Festina produkowane są już od 1902 roku. Od 1984 roku marka należy do gupy Festina Lotus SA.

SKLEP
 
MIEJSCE 27
GUESS3 GWIAZDKI
 
4 punkty

Amerykańska marka odzieżowa Guess narodziła się w 1981 roku w Kaliforni. Produkty tej firmy sprzedawane są na cały świecie.

SKLEP


MIEJSCE 28
VERSACE JEANS3 GWIAZDKI
 
3 punkty

Versace Jeans to linia włoskich akcesoriów i odzieży przeznaczona dla młodych odbiorców. Kolekcje marki często nawiązują do projektów głównej linii Versace.

SKLEP


MIEJSCE 29
VALENTINI3 GWIAZDKI
 
2 punkty

Valentini to marka ekskluzywnej galanterii skórzanej założona w 1994 roku w Gdynii. Kolekcje firmy charakteryzuje klasyczne wzrornictwo połączone z nutą nowoczesności.

SKLEP


MIEJSCE 30
PIQUADRO3 GWIAZDKI
 
1 punkt

Piquadro to włoska marka luksusowych wyrobów skórzanych. Firma od 1987 roku dostarcza ekskluzywne torby i akcesoria  dla najbardziej wymagającego klienta.

SKLEP


 
Nasz ranking marek został opracowany w oparciu o dwa parametry:
- sprzedaż produktów danej marki
- częstotliwość oglądania produktów danej marki

Oba parametry zostały uwzględnione w relacji do ilości prezentowanych na stronie modeli. Ma to na celu jak najbardziej dokładne określenie popularności danej marki.
W zależności od zajmowanej pozycji miesięcznej zostały przydzielone punkty. Pierwsze trzy pozycje premiowane są dodatkowymi punktami.

Ranking marek aktualizowany jest raz w miesiącu. Punkty sumują się.