EXTRA10%

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZDOBĄDŹ RABAT

×*******
Materiały


  • Produkty oferowane w sklepie RoyalPoint.pl wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Torebki damskie, przy produkcji których użyto skóry naturalnej z włoskich garbarni, torby męskie z nylonu odporne na warunki atmosferyczne czy też lekkie i wytrzymałe walizki z poliwęglanu to produkty, które przez lata będą spełniać swoją rolę i cieszyć użytkownika. To również oryginalna i przyjemna w dotyku faktura materiału, która poza walorami użytkowymi pozwoli na radość z codziennego użytkowania oraz przykuje uwagę otoczenia.

 
*******
Selektywna oferta  • Tu nie ma przypadków. Cała oferta jest tak przygotowana, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
  • Dokładamy wszelkich starań dobierając produkty, tak by spełniały najwyższe standardy jakościowe jak również estetyczne.  Skórzane portfele Wittchen wykonane z niezwykłą precyzją, pozłacane okucia w torebkach Furla podkreślające wyjątkowy charakter produktu czy też innowacyjne rozwiązania zastosowane przy produkcji walizek Titan to wyznaczniki produktów oferowanych w sklepie RoyalPoint.pl.